Hakkımızda

En Doğal Mağaza.

   Gülün tarihçesi en az insanlık tarihi kadar eskidir. Gül çiçeğinin insanlık tarihindeki yeri ve önemi hakikaten muhteşemdir. Tarihin her döneminde gül; Peygamberimizden, Ibn-i Sinaya, Nikola Tesladan Kloepatra ya kadar, insanlığın dikkatini çekmiş olup, kraliçelerin, sultanların ve hükümdarların adeta gözdesi, gönül elçisi olmuştur.

    Isparta’da ilk kez 1870`li yıllarda Yalvaç`li Müftüzade gülcü Îsmail Efendinin baslatmış olduğu güle yolculuk, 1,5 asrin ardından bizlere ufuk acmış, böylelikle “Dünya’nın Gül Bahçesine “uzanan serüveni baslatmıstır.

    2010 yılında doğa gezileri ile keşfedilen gizemli yolculuk, on yıldır sure gelen tutku, heyacan, bilgi ve emeğin sonucunda kurulan butik bir aile işletmesidir.   

    GELENEKSEL ÜRETİM;

    Isparta Gül yağı üretimi ya da “gül yağı çıkarma” imbik sistemiyle yapılan bir damıtma işlemidir. Gül bitkisinin birçok türleri arasında Rosa Damascena’nın çiçek yapraklarında diğer türlerden daha bol miktarda bulunan ve çok kokulu olan gül yağı, daha ziyade bu gül türünden elde edilir.

    Kazanlara konan gül yaprakları odun ateşinde, doğal kaynak su ve  geleneksel damıtma sistemi ile, 1 kg gül yağı üretimi için dolayısıyla 1.150.000 adet gül yaprağı kullanılmaktadır. Bu hesaplamalar bize gül yağının neden çok değerli olduğunu açıklamaktadır.

    İyi nitelikte yağ elde etmek için damıtma işi çok önemlidir. Gülün hasat zamanı, aynı gün damıtılması,  damıtmayı yapan kimsenin becerikliliğine göre (özellikle ateşin idaresi çok önemlidir) yağın niteliği değişmektedir.

                                                    VİZYON

    Beyyurdu markamız ve “doğadan sağlığa” marka sloganımız ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi aracısız olarak  sektörün en güvenilir ve en doğal firması olmak.

                                                    MİSYON

    Geleneksel yöntemlerden vazgeçmeden, özümüzü koruyarak, doğal ve sağlıklı ürünlerimiz ile insanların ruh ve beden sağlığına yarar sağlamak. 

                                        KALÎTE POLİTİKAMIZ

    Doğaya duyarlı, üreticiye saygılı ,bilge odaklı,  sürekli fayda sağlayan,  kadim öğretici bilgiler ve araştırmalar ile farkındalık oluşturmak. Ürünlerimizin insan sağlığına katkisi için;  ilgili Bakanlık ve yasalarına, uymayı her zaman taahhüt ederiz.

Doğal Yaşayın, Sağlıklı Kalın

10 +
Doğal Gıda
+
Doğal Kozmetik
5 +
Ürün Katagori
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ruhsatlı Ürünler

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Geleneksel Üretimlerle, Doğadan Sağlığa!

  • Doğal Kozmetik
  • Doğal Gıda
  • Kurutulmuş Meyve
  • Tıbbi Çaylar
  • Doğal Bal
  • Doğal Sabun
  • Doğal Taş
  • Doğal Ürün
  • Organik Gül
Mesaj yaz
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim